Угорщина відмовилась голосувати за енергетичні санції ЄС проти Росії, – Сійарто

Будапешт відмовляється перевозити зброю для України своєю територію та не голосуватиме за енергетичні санкції ЄС проти Росії.

Купи свіжий номер газети ЯСНО або передплати на своїй пошті • індекс 76076

• Набагато більше інформації, коротких новин, відео, мемів, жартів у Telegram https://t.me/zakarpatpost

“Безпека Угорщини та угорського народу для нас найважливіша. Це не наша війна…. Ми не готові ризикувати миром та безпекою угорського народу, тому не перевозимо зброю та не голосуємо за енергетичні санкції”, – написав у Facebook міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійарто, пи ше Газетаюа.

“Ніхто не може собі дозволити класифікувати демократичне рішення угорського народу. Заяви про формування тоталітарних систем – неприйнятні”, додав він.

“Українським лідерам пора припинити ображати Угорщину і врахувати волю угорського народу. З самого початку ми засуджуємо військову агресію, виступаємо за суверенітет України, дозволяємо сотням тисяч біженців рятувати свої життя”, – підсумував Сійярто.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА» Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк

ЗакарпатПост