Які дріжджі найкраще підходять для паски

Як замісити ідеальне тісто.

Передплати газету ЯСНО на своїй пошті • індекс 76076

• Більше коротких новин, відео, мемів, жартів, фото у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм @zakarpatpost

Відразу скажемо, що паска — досить складна страва. Традиційно тісто готують здобним, тобто на дріжджах, і дуже важливо для запаху, смаку та структури паски, які це будуть дріжджі. Звичайно, в крайньому разі можна використовувати рецепт без дріжджів — але все-таки це буде не Паска, а “ну таке, кекс”, інформує Ukr.Media.

  1. Якщо поспішаєте — візьміть сухі швидкодіючі. За пару годин навіть сирна паска вийде пишною і приємно-мокрою. Тільки дотримуйтесь пропорцій (вказуються на кожному пакетику), інакше є ризик переброду — багато дріжджів нададуть зайвої пористості виробу, що зробить паску розсипчастою. Ще однією важливою властивістю буде швидке підняття тіста. При виборі треба бути пильними, оскільки недобросовісні реалізатори можуть продати невідповідний товар.
  2. Якщо ви хочете все зробити “за класикою”, вибирайте живі дріжджі (пресовані). Продаються в брикетах та невеликими упаковками. Працюють довго, але тісто стає ароматним вже на етапі підняття, а готові паски будуть ароматнішими і пишнішими.
  3. Закваска — варіант для просунутих. Це ті ж самі дріжджі, тільки вирощені вдома. Готувати довго (тиждень), потребує постійного догляду, — але м’якуш такої паски набагато кращий.

Ну, а якщо часу немає зовсім? — Тоді замінюйте дріжджі на розпушувач. Так, тісто вийде як у кексу, а не класичним — булочним, але в крайньому разі ситуацію ви врятуєте.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк

ЗакарпатПост