В Ужгороді зацвіло дерево, на якому повісився зрадник Христа

В Ужгороді розквітають неймовірної краси юдині дерева.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації на нашому каналі у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм @zakarpatpost

На кожній гілці юдиного дерева величезденна кількість світло-рожевих та багряно-фіолетових суцвіть. Пелюстки також є і на стовбурі. Вони виглядають з тріщин кори, наче нанизані намистинки, що милують око і надихають поетичністю.

За переказами, саме на такому дереві повісився Юда, який зрадив Ісуса Христа. Раніше квіти цього дерева були білосніжно-білими, а після євангельських подій забарвилися в багряний колір.

Юдине дерево відоме ще як багряник і церцис, назва якого походить від грецького слова cercis, що в перекладі означає ткацький човник, форму якого мають плоди, що дозріють згодом.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост