В Ужгороді цвіте біла сакура

Біла сакура в Ужгороді не дуже розповсюджена.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації на нашому каналі у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм  @zakarpatpost

Крім ботанічного саду два такі дерева ростуть на вулиці  Гленца та Ракоці. Їхня крона тягнеться догори і зовні вони нагадують груші або сливи. Є також білих японських вишень на проспекті Свободи, щоправда, вони маленькі.

Унікальність білих сакур у тому, що вони, на відміну від рожевих, плодоносять і плоди є їстівними, їх можна використовувати у кулінарії.

А от на батьківщині дерева – у Японії є більше 300 видів сакур, але саме  Сомей Йосіно, яка відрізняється від інших тим, що квіти мають практично чистий білий колір, лише біля самого стебла пелюстки забарвлені в блідо-рожевий, є однією з найбільш улюблених.

Цвіте ця сакура близько тижня або навіть менше, і лише після цього на деревах з’являється листя – тому під час цвітіння всі дерева здаються абсолютно білими зверху до низу. Вид Сомей Йосіно бере свій початок із села Сомей (тепер це частина району Тосима в Токіо) і поширюватися почав на початку періоду Мейдзі.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост