Україна може «цілком легітимно» вдарити по стратегічних об’єктах у росії — британський міністр

Міністр з питань збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі заявив, що  Україна “цілком легітимно” може атакувати об’єкти в росії.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації на нашому каналі у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм  @zakarpatpost

За його словами, Україна може завдати удару по запасах палива та складах боєприпасів р

осії, адже це є частиною війни.

Про це пише The Guardian з посиланням на заяву Гіппі в ефірі Times Radio, повідомляє ТСН

“Річ у тім, що Україна була суверенною країною, яка мирно жила в межах своїх кордонів, а потім інша країна вирішила порушити ці кордони і ввести 130 тисяч військових. Це стало початком війну між Україною та росією, а у війні Україна має право завдати удару вглиб ворога, щоб атакувати його логістичні лінії, запаси палива, склади боєприпасів. Це частина війни”, — заявив міністр.

Він додав, що для України цілком законно поцілити вглиб росії, аби порушити логістику, яка сприяє смертям та різанині на українській землі. Щоб цього уникнути, цю логістику потрібно перервати.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост