Вперше від початку війни очільник Пентагону провів переговори із Шойгу: що Остін сказав міністру оборони росії

У п’ятницю, 13 травня, міністр оборони США Ллойд Остін вперше від початку нападу РФ на Україну провів перемовини з російським колегою Сергієм Шойгу.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Темою розмови була війна в Україні, яку розв’язала росія. Під час перемовин очільник Пентагону закликав РФ негайно припинити вогонь на території України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони США, пише ТСН

“13 травня міністр оборони Ллойд Дж. Остін III вперше з 18 лютого провів розмову з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу. Міністр оборони Остін закликав до негайного припинення вогню в Україні та наголосив на важливості збереження ліній зв’язку”, – повідомив подробиці прессекретар Пентагону Джон Кірбі.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост