Дно пробито: росія продає вкрадене в Україні зерно, видаючи його за своє

Експерт також не виключає, що вкрадене в Україні зерно буде поставлятися в підсанкційні країни.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Частина українських елеваторів знаходяться на окупованих Росією територіях, і там вже почалося крадіжка зерна.

Про це в інтерв’ю НВ заявив президент Української зернової асоціації Микола Горбачов.

“У нас достатня кількість елеваторів. Зерно може зберігатися якийсь час, За рік з ним нічого не станеться. Проблема в тому, що частина елеваторів знаходиться на окупованих територіях, і там вже почалася крадіжка зерна. Його вивозять до Криму, а звідти везуть на експорт під виглядом російського”, – заявив Горбачов.

Експерт також не виключає, що вкрадене в Україні зерно буде поставлятися в підсанкційні країни.

“Міжнародні компанії спроможні розібратися, звідки йде зерно. Не думаю, що хтось із них буде його купувати. Можливо, воно буде поставлятися в підсанкційні країни. Варто переживати за зерно, яке знаходиться на окупованих територіях на півдні Запорізької та в Херсонській областях. Його там досить багато. Думаю, близько 1,5 млн т. Зерно коштує в середньому по $300 за т, тобто його загальна вартість — $450 млн”, – заявив Горбачов.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.