Маріупольська мерія оприлюднила фото колаборантів, на чиїх руках кров тисяч убитих українців

🤬На їх руках знищення Маріуполя та тисячі вбитих, вони коригували ворожий вогонь у наслідок чого маріупольці залишились без світла, води, зв’язку та запасів продовольства.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Фото колаборантів оприлюднила Маріупольська міська рада.

Вони – це колаборанти з місцевої фракції партії «ОП-ЗЖ». За власним бажанням ці зрадники примкнули до ворога і зараз продовжують знущатись над маріупольцями, які ще залишаються у місті. Саме вони 9 травня організували свято на кістках, коли пройшли вулицями, на яких ще вчора лежали загиблі маріупольці, з криками «ура». Обличчя цих гауляйтерів повинен знати кожний. Усі колаборанти понесуть покарання за скоєні злочини проти свого міста та країни.

Колаборанти з «ОП-ЗЖ» у Маріуполі:
◼️Іващенко Костянтин
◼️Істратов Вадим
◼️Хаджинов Дмитро
◼️Бурлаков Сергій
◼️Калачова Вікторія
◼️Агібалов Валерій
◼️Карпенко Олена
◼️Хармишев Євген
◼️Сотникова Наталя

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост