На Закарпатті до 15 років засудили ворожого агента, який шпигував на користь окупанта

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено мешканця так званої «ДНР», який шпигував на користь окупанта та публічно заявляв про підтримку збройної агресії РФ.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Як встановили слідчі спецслужби, з початком війни чоловік записав відео для одного з російських телеканалів, в якому виправдав повномасштабне вторгнення росії в Україну. Після цього почав «зливати» ворогу інформацію про розташування українських військових у Харкові. Саме по них у подальшому було здійснено артобстріл.

За завданням російських кураторів, ворожий агент переїхав до Закарпаття, де планував збирати інформацію про інфраструктуру області. Проте СБУ вчасно припинила ці спроби. На початку березня правоохоронці затримали російського інформатора в Ужгороді, де він чекав подальших вказівок від ворога.

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області визнав зловмисника винним у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років.

Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Про це повідомляє пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост