На Закарпатті зникли черги за бензином – Закарпатська ОВА

Про це повідомляє Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА

читай тільки перевірені новини • підтримуй своїх • замовляй рекламу на сайті ЗакарпатПост • e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Про вчасні та ефективні рішення, результати яких в умовах війни відчуває майже кожен закарпатець.Декілька днів тому проїхав тисячі кілометрів від Закарпаття до Києва. В кожній області кілометрові черги на АЗС. Ситуація непроста, труднощі пересування автомобілем ми відчули сповна.Це дисонує з тим, що маємо в нашому регіоні.З початку повномасштабного наступу окупантів на Україну разом з командою та місцевим бізнесом розробили протоколи реагування на кризові ситуації.Одним із них був протокол щодо збільшення частки постачання палива на Закарпаття локальними компаніями, які займаються імпортом нафтопродуктів із сусідніх країн ЄС та мають чинні контракти.Ми забезпечили швидку логістику, проходження кордону та розмитнення, підтримали підприємців на стадії укладання нових та розширення наявних контрактів.До цього процесу залучили дипломатів, з якими в режимі 24/7 розв’язували логістичні питання.Що ми маємо сьогодні:✅ частка закарпатських підприємців на ринку регіону зросла приблизно з 5% на 40% і тримає динаміку на збільшення;✅ місцевий бізнес нарощує свої потужності, точки роздрібної та оптової торгівлі, збільшує кількість робочих місць та податки до бюджетів;✅ гарантовано безпеку паливного сектору області, що безпосередньо впливає на економіку краю та суспільно-політичну ситуацію;✅ Закарпаття стало єдиним регіоном України, де зникли черги на АЗС;✅ кількість вантажівок, які забезпечують імпорт палива, за три тижні збільшилася з 23 до 43 одиниць.Сьогодні все ще залишаються труднощі з постачанням пального в райони, де місцеві постачальники не мають АЗС. Однак це питання щодня наближається до вирішення.☝🏻 Приємно, що Президент України Володимир Зеленський високо оцінив нашу спільну роботу.Під час робочої поїздки до Києва ми обговорили наш досвід з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим. Отримали підтримку для реалізації наступних ініціатив, про які повідомлю незабаром.📈 Крок за кроком ми створюємо наше закарпатське «економічне диво», яке стає реальністю завдяки спільній злагодженій роботі усіх краян.Стоїмо разом, плече до плеча!🇺🇦 Ми переможемо, ми – на своїй землі!Слава Україні!Героям слава!

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост