Третя річниця загибелі українських воїнів на шахті Бутівка: вшануймо пам’ять закарпатця “Дока”

Про це повідомляє 1 сотня ДУК ПС – Закарпаття

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

11 червня 2016 року позиції українських військ зазнали серйозних обстрілів: всю ніч ворог стріляв із великокаліберних. Від точних і рясних потраплянь на шахті Бутівка, що на Донеччині, бетон розсипався, за словами очевидців, як пісок. В ту ніч загинуло четверо бійців Добровольчого Українського корпусу “Правий сектор”: Роберт Маслей (“Док”), Юрій Гнатюк (“Гуцул”), Ярослав Шевченко (“Ярик”) та Андрій Бутенко (“Легат”), та ще багато бійців отримали поранення. Ті, що вижили, досі розповідають про події з тремтінням в голосі.Роберт Маслей родом з міста Хуст, що на Закарпатті. Йому було 24! В мирному світі – драйвовий байкер, прекрасний механік, опора і надія для друзів і сім’ї. На війні – зібраний і виважений парамедик, сміливий воїн. Не один тепер завдячує своїм життям саме “Докові”. Це – людина-Легенда. Навіть небо плакало в Хусті, коли Його проводжали в останню дорогу.В пам’ять про Роберта ми мусимо знати новітню історію України і шанувати тих, хто її творив, хто віддав своє життя, аби ми могли жити. “Нема любові більшої за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх” (Ів.15,13).

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост