Для закарпатських військових організували програму психологічної підтримки
Команда Закарпатської ОВА розробила та впровадила власну програму морально-психологічної підтримки й організації дозвілля для військовослужбовців, які перебувають в пунктах постійної дислокації.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/07/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-1.png)
Культурний відпочинок і дозвілля необхідні бійцям. Це сприяє моральному та духовному відновленню захисників та членів їхніх родин.
У межах програми провели концерти для військових: виступали гурти «Rock-H», «Анця», «Артбатальйон», частували домашньою випічкою.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/07/photo_2022-07-17_13-54-29-1024x681.jpg)
Також організували екскурсії до Закарпатського краєзнавчого музею, музею архітектури та побуту, Єпископської резиденції в Ужгороді, Перечинського міського музею, музею Лемківська садиба, Невицького Замку, пішохідні екскурсії обласним центром та інше.
Дякую команді за ефективну роботу. Впроваджені заходи сприяють всебічному відновленою наших воїнів, а тим, хто вступив до лав закарпатських військових формувань з інших регіонів, дає можливість ближче познайомитися з культурою та історією нашого краю, пвідомляє Закарпатська ОВА.