В Ужгороді провели дводенний тренінг з управління центрами розміщення переселенців

В Ужгороді провели дводенний тренінг з управління центрами розміщення вимушених переселенців. У ньому взяли участь майже 30 керівників таких осередків та міжнародних партнерів, інформує заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

«Керівникам центрів варто знати й застосовувати дієві механізми координації закладів, де проживають вимушено переміщені особи. Також важливо інформувати людей про шляхи отримання фінансової допомоги, правової підтримки, медичних послуг та психологічної підтримки», – зауважив Петро Добромільський.

За його словами, такі навички необхідні для ефективної роботи з переселенцями та забезпечення їхніх базових потреб.

Актуальним напрямком є і співпраця з місцевими та закордонними благодійними організаціями. Обласна військова адміністрація активно залучає допомогу партнерів, адже створення умов для комфортного проживання ВПО в регіоні – пріоритетне завдання.

Тренінг організували Представництво МОМ в Україні у співпраці із Закарпатською ОВА, до заходу також долучилися партнери NEEKA, Neemia, Edelweiss, UNHCR, повідомляє Закарпатська ОВА.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.