На Закарпатті іноземець через соцмережі розпалював національну ворожнечу

Іноземцеві повідомлено про підозру у розпалюванні національної ворожнечі через провокативні висловлювання у соцмережі

дай оголошення, рекламу, повідомлення, вакансії, звіти в газету Закарпатські ОГОлошення • дзвони: 050 222 50 50 • вайбер • цілодобово • дзвони: 067 666 90 90 • телеграм • цілодобово

За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури іноземцеві, що останнім часом проживав у Мукачеві, повідомлено про підозру у вчиненні умисних дій, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності громадян (ч. 1 ст. 161 КК України).За даними слідства, чоловік зі свого профілю у соціальній мережі публічно поширював відео, спрямоване на дискредитацію української влади, Збройних Сил України та патріотично налаштованих українців зокрема. Підтвердженням цьому є висновок проведеної судової лінгвістичної експертизи. У ньому вказано, що підозрюваний негативно висловлювався щодо громадян України, переконував, що українська влада вчиняє злочинні дії проти мирного населення східних областей країни, висміював обороноздатність держави тощо.Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Мукачівське райуправління поліції за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЗакарпатПост