В Ужгороді пройшли спортивні розваги для дітей

Про це повідомила Ужгородська міська рада.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

На базі Ужгородської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов та на стадіоні «Авангард» пройшли спортивні розваги для дітей.

Після руханки, яку провела волонтер проєкту Андріана Цая, діти займались у трьох локаціях:– «Спортивна» (тренери – Валерій Шкура, Йосип Шитев);– «Здоров’я та безпека» (лікарі – Володимир Червіняк);– «Територія безпеки» (психолог – Лідія Глоба).

Після занять усі учасники отримали подарунки від проєкту ПОРУЧ.

Нагадаємо, у червні цього року Ужгород долучився до спільного проєкту Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ – ПОРУЧ, що має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям та молоді, які постраждали від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття. У проєкт залучаються діти-переселенці, діти із сімей учасників АТО, багатодітних сімей, діти з інвалідністю та інші діти, які потребують психосоціальної підтримки.

ЗакарпатПост