В Ужгороді відкрилася виставка «Україна – очима і серцем юних харків’ян»
Виставка «Україна – очима і серцем юних харків’ян» стартувала сьогодні в Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосифа Бокшая з нагоди 31-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапора України, Дня міста Харкова, що, як і багато інших, нині перебуває під обстрілами російських загарбників.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/07/закарпатські-оголошення-1-1-1.png)
Про це повідомляють у пресслужбі Ужгородської міської ради.
Організатори виставки – Центральна міська бібліотека міста Харків, Закарпатський обласний художній музей імені Йосифа Бокшая, його філіал «Народний літературний музей Закарпаття».
![фото](https://zaholovok.com.ua/sites/default/files/inline-images/77_5.jpg)
Після офіційного відкриття присутні могли оглянути виставку. Понад три десятки малюнків вихованців Південноміської дитячої художньої школи, а також юних закарпатських художників показали глибоке осмислення дітьми нинішніх реалій, нескореності України. Більшість робіт створені в бомбосховищах і підвалах.
Експозицію доповнив і творчий доробок учасників літературного конкурсу «Людина. Доля. Епоха», який провели в червні Центральна міська бібліотека міста Харкова, Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка, філіал Закарпатського обласного художнього музею імені Йосифа Бокшая «Народний літературний музей Закарпаття».