лаврову та його посіпакам не видали візи для поїздки до США на сесію Генасамблеї ООН

росія запросила у США 56 віз, щоб дозволити міністру закордонних справ лаврову і його делегації поїхати в Нью-Йорк на щорічну зустріч світових лідерів в ООН у вересні, проте поки не отримали жодної

дай оголошення, рекламу, повідомлення, вакансії, звіти в газету Закарпатські ОГОлошення • дзвони: 050 222 50 50 • вайбер • цілодобово • дзвони: 067 666 90 90 • телеграм • цілодобово

Про це повідомляє Reuters, пише Еспресо

У листі генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррішу, який опинився в розпорядженні агентства, постпред росії в ООН Василь Небензя заявив, що це “викликає тривогу”, оскільки протягом останніх декількох місяців Вашингтон “постійно відмовляє у видачі в’їзних віз” низці російських громадян, делегатів на інші заходи ООН.

Представник Держдепу заявив агентству, що США серйозно ставляться до своїх зобов’язань як країни перебування ООН, додавши, що візові записи є конфіденційними, тому США не можуть коментувати окремі випадки.

“Щороку ми обробляємо сотні віз для делегатів рф на заходах ООН”, – сказав представник Держдепу.

Він також зазначив, що заявки мають подаватися якомога раніше, щоб забезпечити своєчасну обробку. За його словами, це особливо важливо через необґрунтовані дії рф проти посольства США в росії, в тому числі через примусове звільнення дипломатів у москві.

Представник зазначив, що рф “серйозно обмежила штат і, отже, можливості по обробці віз”.

Відзначимо, що зустріч високого рівня Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку відбудеться 20 вересня.

ЗакарпатПост