Закарпатець Антоніо Лукіч вийшов на доріжку Венеційського кінофестивалю у футболці з тризубом

Команда українського фільму режисера Антоніо Лукіча “Люксембург Люксембург”, який відібрали для участі у конкурсній програмі “Orizzonti” Венеційського кінофестивалю, вийшла на фотокол кіноогляду з антивоєнними плакатами. Про це стало відомо зі світлин журналістів, опублікованих у мережі.

Придбай журнал Впливові люди Закарпаття. ТОП-100. м.Ужгород, пл.Корятовича, Центральний ринок, газетний лоток

“Уявіть собі фільми без батьків. З початку російського вторгнення тисячі українських дітей лишилися без батьків”, – написано на плакатах, повідомляє Суспільне.

Режисер та актори стрічки Раміль та Аміль Насирови з гурту “Курган & Agregat” вийшли у футболках з принтом у вигляді вишитого тризуба, а акторка Людмила Саченко – у футболці з написом “Свободу захисникам “Азовсталі”.

“Люксембург, Люксембург” — це друга повнометражна робота режисера після “Мої думки тихі”. Фільм розповідає про братів-близнюків, які намагаються дати раду власному життю, в якому раптово з’являється давно зниклий батько.

Також у кінофестивалі бере участь нова монтажна стрічка Сергія Лозниці, яка продовжує його ж “Бабин Яр: Контекст”. “Київський процес” – хроніка суду над нацистськими злочинцями у столиці радянської України у січні 1946 року.

На Венеційському фестивалі й інші зірки звертали увагу на Україну. Французька акторка Катрін Денев, яка цьогоріч за досягнення в кінематографі отримала спеціальну нагороду “Золотого лева”, вийшла із прикріпленою на сорочці прикрасою у вигляді українського прапора.

исникам “Азовсталі”.

А британська акторка Тільда Свінтон зʼявилася на пресконференції з жовтим волоссям. Своє рішення акторка пояснила тим, що вважає честю носити на собі половину українського прапора.

ЗакарпатПост