На Ужгородщині впало дерево та перекрило дорогу
Про це повідомляє ДСНС в Закарпатській області.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/07/закарпатські-оголошення-1-1-1.png)
Навіть одне невелике дерево може наробити біди – якщо впаде прямісінько на дорогу. У цьому сьогодні переконалися водії, які не могли безперешкодно доїхати з м. Перечин у с. Ворочево Ужгородського району. Вони зателефонували до Служби порятунку – і перечинські рятувальники швидко розібралися з неприємною ситуацією. Бійці ДСНС розпиляли дерево, звільнивши автошлях і таким чином уникнувши багатометрового затору з машин.