У Празі на підтримку України проходить фестиваль
У Празі на підтримку української школи проходить 8-й Міжнародний фестиваль «Віра, Надія, Любов і Мудрість – все, що нас зближує».
За сприяння ОВА Закарпаття й Україну на благодійному заході представляють творчі колективи Ужгородського інституту культури і мистецтв 🤗 Про це повідомляє Закарпатська ОВА. У програмі – колоритні виступи і цікава розважальна частина.
Відео можна подивитися на нашому телеграм-каналі: