Сесія Ужгородської міськради: виділили гроші на зимовий одяг військовим, передбачили видатки на «Совине гніздо» та забезпечення охороною шкіл
8 мільйонів 600 тисяч гривень виділили сьогодні на сесії Ужгородської міської ради на закупівлю зимового одягу для військових підрозділів тероборони, які зараз боронять нашу державу.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/09/ого-закарпатпост.jpg)
Депутати внесли зміни до Програми організації та забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2024 роки.
Проголосували у сесійній залі Ужгородської міськради і за зміни до Програми благоустрою та розвитку комунальної інфраструктури Ужгород на 2018-2022 роки – перерозподілили залишок коштів за субвенціями з державного бюджету місцевим бюджетам, на заходи територіальної оборони, задоволення продовольчих потреб цивільного населення, евакуацію/вивезення/ переміщення цивільного населення із місцевості, де ведуться бойові дії, та небезпечних територій у безпечні місця. Зокрема на оплату транспортних послуг, пально-мастильних матеріалів, облаштування місць розміщення громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце проживання/перебування, оплату інших заходів, спрямованих на підтримку цивільного населення тощо.
Підтримали і зміни до комплексної Програми відновлення історичного центру м. Ужгорода на 2021-2023 роки – передбачили видатки на 2023 рік на «Коригування проєктно-кошторисної документації та видатки на завершення робіт по реставрації пам’ятки архітектури національного значення «Амбар та винний льох XVIII століття», охоронний номер №1107 м. Ужгород, вул. Ракоці, 2».
Внесли сьогодні і зміни до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги та їх розвиток у місті Ужгород на 2020-2023 роки.
Прийняті зміни необхідні для забезпечення медичних комунальних некомерційних підприємств видатками для поточного ремонту через затоплення, для виготовлення проєктно-кошторисної документації для встановлення котлів, для закупівлі медичного обладнання в рамках реалізації проєкту програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» під назвою «Транскордонна співпраця для догляду за пацієнтами груп високого ризику».
Підтримали депутати Ужгородської міської ради сьогодні на сесії і зміни до Програми «Безпека закладів загальної середньої освіти міста на 2022 рік».
Програма була прийнята 14 березня 2022 року з метою забезпечення збереження життя і здоров’я здобувачів освіти, інших учасників освітнього процесу, внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у закладах освіти, а також майна закладів освіти в умовах воєнного стану.
Наразі є потреба у забезпеченні охорони трьох закладів, де перебувають внутрішньо переміщені особи, вдень.
Проєктом рішення, який підтримали у сесійній залі, передбачено організацію та забезпечення заходів із охорони цих закладів освіти із 08:00 до 20:00 та, відповідно, збільшення обсягів видатків на 166,32 тис. грн.