Сесія Ужгородської міськради: виділили гроші на зимовий одяг військовим, передбачили видатки на «Совине гніздо» та забезпечення охороною шкіл

8 мільйонів 600 тисяч гривень виділили сьогодні на сесії Ужгородської міської ради на закупівлю зимового одягу для військових підрозділів тероборони, які зараз боронять нашу державу. 

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Депутати внесли зміни до Програми організації та забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2024 роки.

Проголосували у сесійній залі Ужгородської міськради і за зміни до Програми благоустрою та розвитку комунальної інфраструктури Ужгород на 2018-2022 роки – перерозподілили залишок коштів за субвенціями з державного бюджету місцевим бюджетам, на заходи територіальної оборони, задоволення продовольчих потреб цивільного населення, евакуацію/вивезення/ переміщення цивільного населення із місцевості, де ведуться бойові дії, та небезпечних територій у безпечні місця. Зокрема на оплату транспортних послуг, пально-мастильних матеріалів, облаштування місць розміщення громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце проживання/перебування, оплату інших заходів, спрямованих на підтримку цивільного населення тощо.

Підтримали і зміни до комплексної Програми відновлення історичного центру м. Ужгорода на 2021-2023 роки – передбачили видатки на 2023 рік на «Коригування проєктно-кошторисної документації та видатки на завершення робіт по реставрації пам’ятки архітектури національного значення «Амбар та винний льох XVIII століття», охоронний номер №1107 м. Ужгород, вул. Ракоці, 2».

Внесли сьогодні і зміни до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги та їх розвиток у місті Ужгород на 2020-2023 роки.

Прийняті зміни необхідні для забезпечення медичних комунальних некомерційних підприємств видатками для поточного ремонту через затоплення, для виготовлення проєктно-кошторисної документації для встановлення котлів, для закупівлі медичного обладнання в рамках реалізації проєкту програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» під назвою «Транскордонна співпраця для догляду за пацієнтами груп високого ризику».

Підтримали депутати Ужгородської міської ради сьогодні на сесії і зміни до Програми «Безпека закладів загальної середньої освіти міста на 2022 рік».

Програма була прийнята 14 березня 2022 року з метою забезпечення збереження життя і здоров’я здобувачів освіти, інших  учасників освітнього процесу, внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у закладах освіти, а також майна закладів освіти в умовах воєнного стану.

Наразі є потреба у забезпеченні охорони трьох закладів, де перебувають внутрішньо переміщені особи, вдень.

Проєктом рішення, який підтримали у сесійній залі, передбачено організацію та забезпечення заходів із охорони цих закладів освіти із 08:00 до 20:00 та, відповідно, збільшення обсягів видатків на 166,32 тис. грн.

Закарпатпост