Через бездоріжжя закарпатським медикам довелося довелося 40 хвилин пішки добиратися до 75-річної пацієнтки

Інформацію повідомило 103 Закарпаття.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

‼️☝️Ніщо не зупинить наших 👩‍⚕️🚑 медиків у прагненні допомогти пацієнту. Часто доводиться долати пішки кілометри бездоріжжя, щоб дістатися до 🛌хворого. Останній випадок трапився сьогодні зранку на Рахівщині. Близько 10.00 на лінію 📲 “103” надійшло повідомлення – у 75-річної жінки із с.Кобилецька Поляна сильні болі у животі.

Вже за мить фельдшер Власта КОСМИНКА та водій Тиберій ШВАМБЕРГ 🚑мчали на виклик. Однак, дістатися до пацієнтки автівкою «швидкої»🚑 було неможливо: через ⛈ рясні дощі ґрунтова дорога перетворилася у суцільне болото. Бригаді довелося взяти все необхідне із собою і навпростець, 🌲🌳⛰ лісом та багнюкою, добиратися до пацієнтки майже 40 хвилин… Після огляду хворої та надання їй екстреної медичної допомоги, фельдшерка прийняла рішення про необхідність госпіталізації пацієнтки. Але постало питання – як транспортували хвору до автівки 🚑«швидкої» – самостійно жінка була неспроможна пересуватися.

👍На щастя, відгукнулись місцеві мешканці, серед яких був і Володимир ГУЦУЛ. Чоловік своїм позашляховиком звіз з ⛰ гір пацієнтку разом з бригадою до медичного авто. Відтак, жінку було доставлено до 🏥Рахівської райлікарні.

🥰Бригада № 1208 щиро дякує всім, хто долучився до порятунку. 🤝Разом – ми💪сила!