На Закарпатті автомобіль упав у річку
Про таких кажуть – народився у сорочці!
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/11/оголошення.jpg)
Але й без допомоги рятувальників не обійшлося. У Хустському районі працівники ДСНС деблокували водія з автівки, яка злетіла у гірську річку. Подія трапилася вранці 6 листопада на відрізку автошляху між населеними пунктами Горінчово та Березово. Водій автомобіля Toyota Tacoma не впорався з керуванням та з’їхав у гірську річку. Рятувальники, що прибули за викликом вивільнили керманича з авто та передали фахівцям екстреної медичної допомоги. Далі людину було госпіталізовано до лікарні. Про це повідомляє ДСНС в Закарпатській області.