Ужгородських підприємців просять вимикати на ніч освітлення вітрин та ілюмінацію, у іншому разі обіцяють штрафувати

Ужгородських підприємців, які не дотримуються вимог щодо економії електроенергії, зокрема зовнішнього освітлення, попередили про неприпустимість таких дій.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Працівники управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури Ужгородської міської ради спільно з працівниками управління економічного розвитку міста напередодні вдень та ввечері перевіряли, як дотримуються рішення ради оборони Закарпатської області №48 від 20 жовтня 2022 року, яким встановлено обов’язкове обмеження споживання електричної енергії для суб’єктів господарювання області із 7:00 до 23:00. Працювали у центрі міста, на проспекті Свободи, у мікрорайоні Боздош, Новому районі тощо.

Учорашні перевірки засвідчили, що, на жаль, переважна більшість ужгородських підприємців не дотримуються режиму економії: керівників або представників 28 закладів, які попри встановлені радою оборони області обмеження, не виключають зовнішнє освітлення, ілюмінацію тощо, попередили про неприпустимість таких дій, ще 32 заклади-порушники були зачинені, до них навідаються сьогодні вдень.

Увечері працівники управління муніципальної варти знову вийдуть на перевірки, цього разу з представниками поліції.

Ужгородська міська рада розуміє, що бізнес має працювати та підтримувати економіку, однак зараз спільне завдання – продовжити економію електроенергії та допомогти збалансувати систему енергопостачання, яка вже 7 разів зазнавала масованих ракетних обстрілів російських агресорів, повідомляє Ужгородська міська рада.

ЗакарпатПост