Завершено розслідування щодо голови сільської ради та його пособників за фактом розтрати майже 2,4 млн грн на будівництві ЦНАПу

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо голови сільської ради однієї з громад на Ужгородщині (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України) та його пособників – директора підрядної фірми та інженера з технічного нагляду (ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України). Йдеться про розтрату майна в особливо великих розмірах і службове підроблення, вчинені групою осіб.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

Як встановило слідство, при будівництві адміністративної будівлі в одному з населених пунктів Ужгородського району обвинувачені здійснили розтрату коштів із місцевого бюджету. Директор підприємства вніс до будівельної документації недостовірні відомості, завищивши вартість та обсяги фактично виконаних робіт на об’єкті. При цьому інженер з технічного нагляду, знаючи, що будівництво ЦНАПу не завершене, підписав відповідні акти та довідки. Затвердив їх і сільський голова, що стало підставою для перерахування підряднику грошових коштів. Такі неправомірні дії осіб призвели до збитків у розмірі майже 2,4 млн грн.

Наразі досудове розслідування, яке здійснювали слідчі ГУ Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу обласного Управління СБУ, завершене. Обвинувальний акт скеровано до Ужгородського міськрайонного суду.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє прокуратура Закарпатської області.

ЗакарпатПост