Закарпатська художниця Наталія Тарнай створює шеврони та маски-обереги для військових

Шеврони для військових з українським орнаментом та маски, щоб прикривати обличчя воїнів на фото в соцмережах, створює ужгородська художниця.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Про це Суспільному розповіла авторка робіт Наталія Тарнай.

Над створенням своїх робіт Наталія працювала пів року. Два тижні тому вона оголосила збір грошей на потреби військових 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, у складі якої воює брат художниці, — каже жінка.

“Все почалося з того, коли я помітила, що люди прикривають обличчя військових смайликами або заблюрюють їх. З’явилась ідея створити маски спеціально для військових, якими можна буде легко і зручно прикривати обличчя на світлинах. Тому я створила 3D-об’єкти з вишитими по каменю орнаментами і завантажила у Telegram, де їх дуже легко прикріпляти до кожного фото, будь-хто їх може безкоштовно завантажити”, — розповіла художниця.

“Хрестик перемальовувала вручну і потім створювала їх в 3D. Обрала 12 областей, чесно кажучи, на 24 мене не вистачило. На кожному об’єкті комбіновано від 2 до 4 різних орнаментів”, — пояснила Наталія Тарнай.

Орнаменти художниця обирала з книжки, яку отримала в спадок від бабусі. На шевронах зображені орнаменти традиційної української вишивки. З її слів, кожен із символів цієї вишивки здавна працював як оберіг.

ЗакарпатПост