В Ужгороді у День Святого Миколая, засяяли вогні головної міської ялинки
Її встановили на площі Шандора Петефі.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/11/газета_закарпатські_оголошення_3.jpeg)
На верхівці – тризуб – символ волі та незламності українського народу, повідомляє Ужгородська міська рада.
Нагадаємо, що штучну ялинку Ужгородська міська рада придбала минулого року. Для її підсвічення у певні години та дні, задля економії електроенергії благодійники придбали генератор. Із міського бюджету на роботи зі встановлення ялинки жодних коштів не витрачали.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/12/320764152_1264999517390383_4967952634495609502_n-683x1024.jpg)