На Закарпатті для студентів відкривають Зимову ІТ-школу

⚡️👨‍🎓 Набір майбутніх фахівців на п’ятиденний інтенсив уже стартував, повідомив заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пиши у вайбер: 050 222 50 50


💬 «Студенти факультетів інформаційних технологій вишів Закарпаття мають унікальну можливість ближче ознайомитися з популярними напрямками в ІТ-сфері та дізнатися, як розпочати кар’єру програміста. У цьому їм допоможуть досвідчені професіонали», – зазначив Олександр Пацкан.
За його словами, Зимова ІТ-школа – це черговий спільний проєкт ОВА і Закарпатського ІТ-кластера, що допоможе майбутнім фахівцям прокачати soft skills, опанувати основи цифрового маркетингу, програмування та веброзробки.
Викладачами Школи стануть спеціалісти відомих українських і світових компаній: EPAM, Sigma Software, Banza, CANFLY, Grid Dynamics, НДЦ «Блокчейн-Україна», Adindex, Mystery Tag.
👨‍🏫 Зимова ІТ-школа на Закарпатті триватиме протягом 6–10 лютого. Програма курсу 👉 https://bit.ly/3R9ZUVQ
Зроби крок до професії своєї мрії – встигни зареєструватися на безоплатний інтенсив за посиланням 👉 https://bit.ly/3wxll9I

ЗакарпатПост