Красень «Рекс» – талісман мінометної батареї ДШВ

Цього красеня звати «Рекс», і він активно допомагає воїнам 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ боротися проти російської агресії.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Під час бойової роботи мінометного підрозділу, він доставляє десантникам боєприпаси, які закріплені у нього на розвантажувальній системі, що неодноразово допомагало нашим воїнам, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, з посиланням на Службу зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

– «Рекс» прибився до нашої мінометної батареї ще перед звільненням Ізюму, на ходу заскочивши у кузов автомобіля. Як би це банально не звучало, але він відчув, що ми звільняємо окуповані території. З тих пір, ми разом з ним  “не розлий вода”, – розповідає його друг та господар Іван.

За місяці активних бойових дій, “Рекс” побував у багатьох гарячих точках, майже всюди, де воювали львівські десантники. А одного разу він отримав осколкове порання лапи. Проте підлікували та поставили до строю.

Чотирилапий красень не пропускає жодного бойового виїзду, та постійно присутній на вогневих позиціях мінометного підрозділу. Він добре розрізняє виходи та прильоти, реагує на можливий обстріл противника. За цей час, він став живим талісманом мінометного підрозділу.

Закарпатпост