Ужгородські волонтери зліпили 3063 вареників в рамках конкурсу “Шеф вареник”

3063 вареники зліпили волонтери під час конкурсу “Шеф вареник” в Ужгороді. Захід організували представники громадської організації “Рух підтримки закарпатських військових”.

Передплатіть газету ПОРАДИ на своїй пошті ❤️ індекс 91145 ❤️ реклама в газеті 067 666 90 90

Про це Суспільному розповіла Галина Ярцева. За її словами, вареники заморозять та передадуть лікарням міста, у яких лікуються поранені військові. Галина Ярцева також сказала, що планували зліпити 2023 вареники.

Вареники з сиром ліплять волонтери команди “Великі ведмедиці”. “Це команда громадської організації “Рух підтримки закарпатських військових”. Ми заздалегідь розпитали хто який процес може краще і швидше робити і розділили між собою. Один замішує тісто, двоє швидко його домішують і починають розкачувати. Двоє інших в цей час готують начинку, один допомагає та подає кому що треба подати. Зараз іде процес розкатки тіста і зараз будемо зразу починати ліпити вареники. У нас буде тісто шпинатне та звичайне, біле. Шпинатне тісто буде з білим творогом, а звичайне тісто буде з сиром та зеленню”, — каже капітанка команди “Великі ведмедиці”.

Ужгородські волонтери зліпили 3063 вареників в рамках конкурсу "Шеф вареник"

Фото: Суспільне Ужгород

Вареники ліплять учасниці команди “Свідомі вареники”. Ми всі приїхали з різних місць нашої України, зараз перебуваємо в Ужгороді. Хочемо допомогти нашим військовим наблизити перемогу і щось смачненьке. Для всіх команд начинка однакова — солоний сир, або нейтральний. Солодких вареників у нас немає. У нас начинка — солоний сир з кропом, тісто — заварне. Головне — участь у цьому конкурсі. Головна мета для всіх команд — 2023 вареники”, — розповідає Євгенія Волосянко.

Ужгородські волонтери зліпили 3063 вареників в рамках конкурсу "Шеф вареник"

Фото: Суспільне Ужгород

Марта Прокопишина у складі журі конкурсу “Шеф вареник”. Жінка перевіряє якість начинки та зліплених вареників. Каже: працює в Ужгородському вищому профучилищі торгівлі та технологій харчування. “Учасники дуже постаралися. Начинки у них класична, в усіх командах, тобто сіль і творог. І друга начинка із зеленню, тобто зелень петрушки, зелень кропу. Одна з команд використала в начинку сухий часничок. Начинки хороші, в міру солені. Були деякі пересолені. Я їм порекомендувала додати сиру та почали уже формувати вареники”, — говорить журі Марта Прокопишина.

Ужгородські волонтери зліпили 3063 вареників в рамках конкурсу "Шеф вареник"

Фото: Суспільне Ужгород

Організувала конкурс “Шеф вареник” керівниця громадської організації “Рух підтримки закарпатських військових”. “Ми організували цей вареничний батл, щоб, у першу чергу підтримати наших поранених бійців, які лікуються в закладах Ужгорода, щоб зліпити 2023 переможних вареники і енергетично закріпити 2023-ий рік як рік перемоги України над Росією. Також для того, щоб об’єднати усіх наших волонтерів в одну велику родину. Далі будемо їх роздавати медичним закладам, де вони на своїх професійних кухнях будуть їх відварювати і подавати, наприклад, в суботу, або в неділю хлопцям на сніданок”, — ділиться організаторка конкурсу Галина Ярцева.

За словами Галини Ярцевої, команди зліпили 3063 вареники.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *