В Ужгороді миють зупинки міського громадського транспорту
Працівники КП «КШЕП» розпочали роботи напередодні: мили спецзасобами автобусні зупинки по одній стороні вулиць Карпатської України (колишня Юрія Гагаріна), Минайської, Михайла Грушевського. Сьогодні працюють на вулицях Климента Тімірязєва, Собранецькій.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/03/реклама-та-оголошення-в-газеті-ОГО.jpg)
Використовують спеціальні мийні засоби, розчинники, миють не тільки скляну поверхню, а й стелі, якщо сидіння на лавицях поламані – ремонтують, приміром, біля автовокзалу повністю замінили сидіння на лавках, знімають також спецзасобами іржу із металевих частин зупинок, фарбують – де є така потреба.
Привести до ладу заплановано всі зупинки, де зупиняється міський громадський транспорт, повідомляє Ужгородська міська рада.