Понад півтора року в Закарпатському протипухлинному центрі в Ужгороді працює потужний лінійний прискорювач
Понад півтора року в Закарпатському протипухлинному центрі в Ужгороді працює потужний лінійний прискорювач. Завдяки йому медики проводять променеву терапію, не зачіпаючи здорові клітини навколо, повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/03/оголошення-ужгород-мукачево-хуст-тячів.jpg)
«Для нас, як керівництва області, було принциповим покращення матеріально-технічної бази закладу, що дозволило б ефективніше лікувати онкологічні захворювання у дітей та дорослих і відповідно знижувати рівень захворюваності та смертності серед населення», – прокоментував Мирослав Білецький.
☝️Апарат встановили у відреконструйованому радіологічному корпусі закладу до 30-ї річниці незалежності України. Фахівці пройшли відповідне навчання, і вже наприкінці осені позаминулого року за допомогою передового обладнання перші пацієнти розпочали лікування.
У 2022 році заклад за власні кошти закупив ще один прискорювач, що дозволило удвічі збільшити кількість пролікованих людей, повідомляє Закарпатська ОВА.