В Ужгороді сьогодні прощалися із загиблим Героєм – 36-річним Ярославом Поповичем
Життєрадісний, світлий, із чистим серцем, надійний друг і душа колективу, освічена, сильна і справедлива людина, щирий, доброзичливий і завжди усміхнений – таким Ярослав назавжди залишиться у серцях і спогадах усіх, хто його знав.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/03/газета-Закарпатські-оголошення_5.jpeg.jpeg)
Ярослав Михайлович Попович народився 6 жовтня 1986 року у Міжгір’ї у родині медиків, які привили йому любов і повагу до людей та рідного краю, на захист якого він став у перші дні війни.
Закінчив інженерний факультет Ужгородського національного університету, після чого працював в обласному центрі Закарпаття на фірмі «Земля», повідомила Ужгородська міська рада.
Обороняючи Україну від російського агресора, Ярослав 24 квітня 2023 року загинув на запорізькому напрямку. У нього залишилися батьки, брат.
Вічна пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним і побратимам!