В Мукачеві працює 42 релокованих підприємств

На території громади релоковано загалом 42 суб’єкти господарювання різних галузей, з яких 5 суб’єктів – в галузі швейного виробництва; 6 – інші галузі промислового виробництва; 12 суб’єктів – у сфері оптової та роздрібної торгівлі, надання послуг; 4 суб’єктів – в сфері інформаційних технологій; 15 суб’єктів в інших сферах діяльності.

замовляй рекламу в газетах: Закарпатські оголошення, Робота Гроші, Поради Здоров’я та отримай рекламу в дописі або сторіс 👍 безкоштовно • 050 222 50 50, вайбер

За інформацією Мукачівської міськради, серед найбільш активних релокованих суб’єктів господарювання наступні: ТОВ «Прайм Снек» (м. Харків) займається переробкою молочної продукції та виробництвом сирних снеків; ТОВ «LEGIO» та ТОВ «ФАВОРИТ 2014» (м. Харків) виготовляють спецодяг для пожежників, рятувальників, шахтарів, працівників нафтопереробної промисловості, термо та вологостійкий одяг високих рівнів захисту, спорядження для військових; ТОВ «Аттекс Груп» (м. Київ) займається пошиттям елементів військового одягу, корпоративного одягу класу люкс; ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ АЛКОМ» (м. Київ) виготовляє медичний текстиль, бандажі та інші вироби медичного призначення; ТОВ «Ч.Е-ІНДАСТРІ ГРУП» (м.Запоріжжя) виробляє металоконструкції, центрифуги та інше обладнання для добувної промисловості; ПП “КРИВБАСТЕХ” (м. Кривий Ріг) займається виготовленням обладнання для підприємств нафтопереробної галузі; ТОВ «НОРІС» (м. Харків) здійснює виробництво ветеринарних препаратів, кормів, кормових добавок та інших виробів, аксесуарів для тварин; ТОВ «Сімкорд» (м. Харків) спеціалізується на модернізації електронної торгівлі, комп’ютерному програмуванні та виготовленні власних комплексних програмних продуктів.

ЗакарпатПост