Сьогодні у багатьох школах Закарпаття лунають останні дзвоники

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко взяв участь в урочистостях з нагоди закінчення навчального року і святі останнього дзвоника в Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 Ужгородської міської ради.

замовляйте в газети: Закарпатські оголошення, Робота Гроші, Поради ✔️повідомлення, оголошення, вакансії, рекламу • 050 222 50 50, вайбер

Це підопічний навчальний заклад БФ «ВІЗА», який вже багато років опікується ужгородською «Масариковою» школою з викладанням чеської мови як іноземної. І цього року із числа 46 випускників багато хто планує вступати до вишів Чеської Республіки.

Виступаючи на лінійці, Володимир Чубірко привітав школярів і педагогічний колектив із закінченням непростого навчального року. Адже торік влада області, вчителі та батьки приклали чимало зусиль для того, щоб 1 вересня розпочалося повноцінне навчання. Із приміщень закладів освіти було відселено тимчасово переміщених осіб, прийнято рішення з облаштування бомбосховищ. Сьогодні не всі учні в Україні мають можливість вчитися і відзначати свято останнього дзвоника. 484 дитини загинули з часу повномасштабного вторгнення, тисячі дітей вимушено виїхали за межі країни.

«Цінуйте, що маєте, дякуйте воїнам ЗСУ за те, що в Закарпатті чисте небо, любіть і прославляйте нашу батьківщину. Бажаю вам гарної світлої дороги у житті», – звернувся з напутніми словами Володимир Чубірко до старшокласників. Також грамотою обласної ради він нагородив директорку школи Світлану Фесенко.

Хвилиною мовчання учасники лінійки вшанували пам’ять трьох полеглих на фронті воїнів-випускників школи: Сергія Далекорея, Даніїла Богуславського, Антона Рабела, повідомляє Закарпатська обласна рада.

Під час заходу нагородили переможців МАН, олімпіад та конкурсів. П’ятеро учнів отримали золоті медалі, одна випускниця – срібну.

На завершення урочистостей випускник Олег Юсін передав естафету шкільного дзвоника своїй сестричці Аріні, яка 1 вересня піде до першого класу.

ЗакарпатПост