Україна повертається до довоєнної системи податків і скасовує єдиний 2% податок

Додаткового підвищення податків принаймні до кінця воєнного стану не планується.

замовляйте в газети: Закарпатські оголошення, Робота Гроші, Поради ✔️повідомлення, оголошення, вакансії, рекламу • 050 222 50 50, вайбер

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі телемарафону пояснив, що чекає на українців, пише ТСН.

За його словами, фактичне повернення до довоєнного рівня податків відбулося вже від 1 липня. Додаткового підвищення податків принаймні до кінця воєнного стану не планується.

“Частково, ми очікуємо, що повернення податків до довоєнного рівня відбудеться через прийняття відповідного закону Верховною Радою з 1 серпня. Але це буде стосуватися спрощенної системи опадаткування, повернення пяти відсотків замість двох… Інших зрушень, окрім повернення на довоєнний рівень, до кінця війни ми не плануємо, не прогнозуємо і, переконаний, не допустимо. Податкова система буде застабілізована в тому вигляді і на тому рівні, як до початку повномасштабної агресії”, – пояснив Шмигаль.

Нагадаємо, український парламент 30 червня підтримав в цілому податковий законопроект №8401, який скасовує 2% єдиний податок. Крім того, від 1 серпня частково скасовується чинний мораторій на проведення перевірок для підакцизних товарів (алкоголь, тютюн, паливо), грального бізнесу та фінансових послуг.

ЗакарпатПост