Військовий ЗСУ Денис Ман увійшов до видання «ТОП 100. Впливові люди Закарпаття 2023»

Вийшов журнал «Впливові люди Закарпаття. ТОП-100 – 2023».

Купуйте-ТОП-100-Впливові-люди-Закарпаття в кіосках преси та за телефоном 050 888 50 50

Командир 128-ї закарпатської бригади Дмитро Лисюк, професор з окопів Федір Шандор, письменник, який доправив до фронту більше сотні автівок Андрій Любка, перший закарпатський капелан Іван Ісайович, скрипалька, яка вимушено взяла в руки автомат Тімея Фабіан, лікарі, які на передовій та в тилу рятують життя, волонтери та благодійники – сьогодні стільки закарпатців працюють на Перемогу України, що не вистачить жодного журналу чи іншого друкованого видання.

Цьогоріч, у рейтингу впливових людей 2023 року, воїн ЗСУ і політик Денис Ман

Денис Ман – молодий закарпатський політик, саме такий, яким в уявленні багатьох, мав би бути європейський політик регіонального рівня.

Активіст ще зі школи, голова Студентської ради Закарпаття, ГО «Єдине студентство». Був помітним, креативним і результативним, але саме в позитивному, а не скандальному сенсі, на всіх посадах у Закарпатській ОДА. Такий же компетентний, виважений та ефективний був і на посаді директора установи «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області».

Дві каденції депутат Закарпатської обласної ради, був заступником голови обласної ради. За громадську роботу отримав премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Жартома можна сказати, що в політичних симпатіях Ман «коливався» лише з лінією партії – від керівника молодіжного крила обласної організації «Удару» переходив лише до «Європейської солідарності».

Із початком повномасштабного вторгнення пішов у територіальну оборону і побував у найгарячіших точках. Попри відстань і участь у бойових діях, залишається активно включеним у розвиток Закарпаття, реалій місцевого самоврядування та об’єднаних тергромад.

Новий журнал вже можна придбати в кіосках преси, та замовити за телефоном: 050 888 50 50

Читайте, захоплюйтеся, а найголовніше – приєднуйтеся до тих, хто працює задля Перемоги України!

ЗакарпатПост