В Ужгороді вітали патрульних поліцейських
Виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук привітав поліцейських із восьмою річницею із Дня створення управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/09/ого-закарпатпост.jpg)
Із 29 листопада 2015 року присягнувши чесно та справедливо виконувати службу закарпатські поліцейські вийшли на своє перше патрулювання, аби дбати про громадський порядок, забезпечувати безпеку на дорогах, захищати життя і спокій жителів краю.
«Із часу створення Ваші здобутки у забезпеченні порядку та безпеки важко переоцінити. Мужні та відважні закарпатські патрульні із початку збройної агресії росії проти України разом із Збройними Силами України боронять Україну та звільняють захоплені території», – зазначив посадовець та вручив патрульним відзнаки облради.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/11/В-Ужгороді-вітали-патрульних-поліцейських-1024x683.jpg)
Зокрема, грамотами Закарпатської обласної ради вшановано службовців управління патрульної поліції в Закарпатській області: капітана поліції, старшого інспектора з професійної підготовки відділу кадрового забезпечення Віталія Біленя, старшого лейтенанта поліції, інспектора взводу № 1 роти тактико-оперативного реагування Ольгу Шелельо.