Словацькі перевізники погрожують повністю заблокувати пункт пропуску з Україною

Словаччина вимагає повернути систему дозволів для українських перевізників і для цього готова повністю заблокувати пункт пропуску “Вишнє Нємецьке – Ужгород”.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші ✅ 050 222 50 50, вайбер ℹ️ комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт

Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) погрожує повністю заблокувати прикордонний пункт “Вишнє Нємецьке – Ужгород”, якщо ситуація зі скасуванням системи дозволів для українських далекобійників не буде вирішена.

Про це повідомила пресслужба організації, пише ТСН.

Словацькі перевізники усвідомлюють, що шлях до вирішення цієї “проблеми” не буде простим, але водночас назвали неприйнятним те, що поточна ситуація залишається.

“Саме тому UNAS залишається в стані готовності до страйку, і якщо не буде іншої альтернативи для вирішення ситуації, UNAS готовий повністю заблокувати пункт пропуску “Вишнє Нємецьке – Ужгород” в обох напрямках”, – заявили перевізники.

Страйкарі також подякували міністру транспорту Словаччини Йозефу Ражу за порушення проблеми скасування дозвільної системи для українських перевізників та його впливу на автомобільний транспорт Словаччини в Брюсселі.

ЗакарпатПост