У Мінфіні «не розуміють», чому військові на фронті купують речі за власні гроші

Марченко запевнив, що на військових складах має бути достатньо спорядження та зброї.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші ✅ 050 222 50 50, вайбер ℹ️ комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт

У Міністерстві фінансів «не розуміють», чому військові на фронті змушені забезпечувати себе за власний рахунок.

Там заявили, що держава щодня виділяє на сектор оборони 5 млрд грн, повідомляє ТСН з посиланням на міністра фінансів Сергія Марченко в інтерв’ю Forbes.

 «Хто ще виділяє? Кажуть, місцеві бюджети і органи місцевого самоврядування. Ми порахували їхню можливість на рік – вона варіюється від 15 до 20 млрд. Тобто якщо всі органи місцевого самоврядування, всі мери скинуться, вони на чотири дні війни нам дадуть можливість продовжити. При всій повазі до волонтерів, жодні інші неурядові організації й близько не стоять з можливостями держави щодо забезпечення Збройних Сил», – розповів він.

Марченко запевнив, що на військових складах має бути достатньо спорядження та зброї. Чому цього немає – потрібно запитати конкретних осіб.

«Мені важко коментувати речі, які я сам не розумію. Я сам не розумію, чому ми досі забезпечуємо в складчину військовослужбовців», – пояснив  міністр.

ЗакарпатПост