За матеріалами ДБР судитимуть організовану злочинну групу, яка незаконно переправляла чоловіків до Словаччини

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо організованої злочинної групи, яка на Закарпатті переправляла через кордон чоловіків призовного віку.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші 👍 050 222 50 50, вайбер

Обвинувальний акт скеровано до суду. Злочинна група була викрита ДБР у взаємодії з СБУ та Нацполіцією. До її складу входили начальник районного відділу Центру пробації на Закарпатті та троє місцевих мешканців. Вони підшуковували чоловіків, які хотіли незаконно потрапити до Словаччини. За 5,5 тис. доларів США зловмисники обіцяли допомогти їм перетнути кордон в обхід пунктів пропуску, оминаючи наряди прикордонників.

У квітні 2023 року членів групи було затримано під час спроби переправити до Словаччини двох чоловіків поблизу Ужгорода. Чотири учасники групи обвинувачуються у незаконному переправленні через кордон (ч. 3 ст. 332 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років, повідомляє Теруправління ДБР у Львові.

Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

ЗакарпатПост