Кількість загиблих унаслідок теракту на сесії Керецьківської сільської ради зросла до 2 осіб
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури продовжується досудове розслідування за фактом підриву гранат депутатом Керецьківської сільської ради Хустського району, що стався 15 грудня 2023 року.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/12/замовляй-рекламу-на-сайті-в-газетах-в-журналі-в-групах-сторісах-на-сторінках-Фейсбук-Інстаграм-Ютуб-ТікТок-вайбер-050-888-50-50-1024x858.jpg)
15 січня 2024 року, від отриманих унаслідок вибуху травм у реанімаційному відділенні помер ще один постраждалий – 47-річний депутат сільради. Він працював у Керецьківській ТГ на посаді начальника ЦНАПу.
Нагадаємо, наступного дня після інциденту констатовано смерть одного з депутатів, якого госпіталізували до медзакладу у тяжкому стані, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.
У межах кримінального провадження призначено низку експертиз, які наразі тривають. Остаточна правова кваліфікація дій підривника буде визначена після їх проведення.