Успішні жінки Закарпаття: Олена Ціва

Знайти на Закарпатті успішних жінок – просто, бо наші жінки – це неймовірно велика сила! Куди важче було вибрати з-поміж них найуспішніших, натхненних та творчих. Редактори газети «Закарпатські оголошення» та журналісти обласних ЗМІ спробували це зробити і вибрали найбільш яскравих і здатних надихати навіть у ці складні воєнні часи.

🗨 купуйте в кіосках або замовляйте журнал Впливові Люди з доставкою: 050 888 50 50, вайбер 👇 Вартість 200 грн. + доставка

Представлені особистості – лише невелика частка успішних закарпатських жінок у бізнесі, мистецтві, спорті, волонтерстві, політиці, суспільному житті, проте їхні історії надихають, додають впевненості і віри у власні сили.

Ми вирішили своєрідним чином висловити свій захват тим, як наша прекрасна половина принципово, стійко і вперто, витримуючи уже й воєнні випробування, творить, винаходить, учить, любить цей непростий світ. Урешті, робить його, як годиться жінкам, кращим. Надто це вміють робити наші закарпатки!

І, звичайно, не йдеться про жодний рейтинг, адже у краси не може бути призових чи крайніх місць – лише логічна, відповідна до прийнятої, послідовність і лише в алфавітному порядку. Тому прийміть наш список як висловлення щирої любові і неодмінної поваги!

Повний список Успішних жінок Закарпаття – читайте в журналі «Впливові Люди».

Серед лауреатів рейтингу – Олена ЦІВА, генеральна директорка «Lika Comfort», засновниця жіночого клубу «Imago»

Єдиний спосіб робити свою роботу добре — це любити її. Напевно, саме таким кредо керувалася мукачівка Олена Ціва, коли починала працювати разом із чоловіком у спільній компанії «Ліка Комфорт», яка спеціалізується на кондиціюванні, системах вентиляції, опаленні та енергозбереженні, дає роботу кільком десяткам містян, а ще – стабільні надходження до бюджету.

Сама ж пані Олена, попри бізнес, втілила й свою мрію заснувати перший у місті жіночий клуб. «Imago» об’єднав однодумиць, які разом практикували йогу, опановували гончарство, слухали поради від дієтологів, перукарів та стилістів, малювали, зустрічалися з письменниками і багато іншого.

Початок повномасштабної війни змусив пані Олену спрямувати свої організаторські здібності за новим напрямом: вона стала на чолі проєкту «Мукачево Хелп», у рамках якого надавали допомогу переселенцям, формували гуманітарні вантажі, здійснювали координацію людей, зусиль та засобів, допомагали військовим.

ЗакарпатПост