У Верхній Визниці провели в останню дорогу полеглого Героя Василя Богдана
Мужній захисник України загинув 4 лютого під час виконання бойового завдання у районі села Новомихайлівка Донецької області.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/02/У-Верхній-Визниці-провели-в-останню-дорогу-полеглого-Героя-Василя-Богдана.jpg)
Відспівування Героя відбулося в сільському храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці.
З благословення керуючого Мукачівської єпархії, Високопреосвященнішого Федора, митрополита Мукачівського і Ужгородського чин відспівування у співслужінні духовенства Мукачівського благочиння очолив благочинний округу, протоієрей Дмитрій Феньо.
Мукачівська єпархія приносить щирі співчуття сім’ї та родині захисника України, і просить духовенство єпархії посилити свої молитви за новопреставленого воїна Василія.