Успішні жінки Закарпаття: Галина Ярцева

Знайти на Закарпатті успішних жінок – просто, бо наші жінки – це неймовірно велика сила! Куди важче було вибрати з-поміж них найуспішніших, натхненних та творчих. Редактори газети «Закарпатські оголошення» та журналісти обласних ЗМІ спробували це зробити і вибрали найбільш яскравих і здатних надихати навіть у ці складні воєнні часи.

🗨 замовляйте журнал Впливові Люди з доставкою: 050 888 50 50, вайбер 👇

Представлені особистості – лише невелика частка успішних закарпатських жінок у бізнесі, мистецтві, спорті, волонтерстві, політиці, проте їхні історії надихають, додають впевненості і віри у власні сили.

Ми вирішили своєрідним чином висловити свій захват тим, як наша прекрасна половина принципово, стійко і вперто, витримуючи уже й воєнні випробування, творить, винаходить, учить, любить цей непростий світ. Урешті, робить його, як годиться жінкам, кращим. Надто це вміють робити наші закарпатки!

І, звичайно, не йдеться про жодний рейтинг, адже у краси не може бути призових чи крайніх місць – лише логічна, відповідна до прийнятої, послідовність і лише в алфавітному порядку. Тому прийміть наш список як висловлення щирої любові і неодмінної поваги!

Повний список Успішних жінок Закарпаття – читайте в журналі «Впливові Люди».

Серед лауреатів рейтингу – ГАЛИНА ЯРЦЕВА, журналістка, громадська діячка, волонтерка

Постійно, з 2014-го, очолюваний Галиною Ярцевою «Рух підтримки закарпатських військових» займається усіма аспектами надання допомоги захисникам, ветеранам та вимушеним утікачам від війни.

Блискуча журналістка, власкор центральних телеканалів об’єднала десятки небайдужих, які системно вже майже 10 років волонтерять, знаходять можливості постачати бійцям амуніцію, засоби захисту, одяг, харчі, ліки та багато іншого.

Із десятками воїнів вона на зв’язку 24/7, саме їй не раз довіряють гірку правду, від якої оберігають рідних і близьких. Галя часто першою дізнається страшні новини про загибель військових.

Із повномасштабним вторгненням роботи додалося в рази –  «Рух» підтримує також поранених, які лікуються в нашій області, окремим напрямком стала і юридична допомога.

Головне, на чому ось уже майже десятиліття тримається  «Рух підтримки», – довіра і значною мірою повага саме до Галини Ярцевої.

І щойно стало відомо, що Офіс генерального прокурора України закрив кримінальне провадження щодо керівниці волонтерської організації Рух підтримки закарпатських військових через відсутність в її діях складу злочину. Нагадаємо, що 25 травня 2022 року в офіс волонтерської організації з обшуками, начебто, через торгівлю гуманітарним вантажем, прийшли працівники управління СБУ й поліції. Обшуки у волонтерському офісі тривали впродовж двох днів.

«Півтора року тому була відкрита кримінальна справа спершу за фактом, потім по цій справі мене визначили, начебто, основною фігуранткою. Зараз з мене обвинувачення зняли. Відповідно, якщо з головного фігуранта знімається вина, має бути закрита і фактова частина», – повідомила Галина Ярцева.

«Це величезна перемога, ключова. І я дякую усім, хто був зі мною, з Рухом увесь цей час», – сказала Галина Ярцева.

ЗакарпатПост