Цифровий освітній центр для дітей відкрили в Ужгороді

У приміщенні Ужгородського мистецького ліцею «Перспектива» (колишня ЗОШ №2) школярі Ужгорода, у тому числі переселенці, навчатимуться цифрової формальної та неформальної освіти, медіаграмотності, безпеки в інтернеті.

комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт 050 888 50 50

Окрім основної освітньої функції, центр стане майданчиком для соціалізації та комунікації дітей різного віку.

У відкритті центру взяли участь міський голова Богдан Андріїв, його заступник Іван Завидняк, супервайзерка Благодійного фонду «Посмішка ЮА» Анжела Бабкіна, директорка Ужгородського мистецького ліцею «Перспектива» Наталія Станкович, начальниця відділу закладів освіти управління освіти міськради Олена Габор.

Міський голова Богдан Андріїв подякував представниці Благодійний фонд Посмішка ЮА  Анжелі Бабкіній за активну громадянську позицію та зусилля, які вона доклала, щоб такий освітній центр запрацював і в Ужгороді, повідомляє Ужгородська міська рада.

Цифрові Освітні Центри – це сучасні, безкоштовні та дружні до дітей простори, які мають на меті надавати підтримку дітям у доступі до навчальних матеріалів та освітніх платформ, вони обладнані сучасною технікою, тут працює команда фасилітаторів та психологів, які проводять заняття з дітьми.

ЗакарпатПост