Пам’ятаємо: весною мине рік, як на війні загинув мукачівець Дмитро Гаваші

Дмитро народився 28 серпня 1982 року, навчався у міській школі, здобув дві вищі освіти, тривалий час працював у мукачівському замку. Люблячий батько, чоловік і син, Дмитро був одним з перших добровольців, які стали на захист своєї Батьківщини.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Мукачівець спочатку служив у гранатометному взводі Мукачівського окремого батальйону ТрО, згодом командиром снайперського відділення. Своє бойове хрещення пройшов на Сході України.

Загинув під Куп’янськом на Харківщині 29 травня 2023 року.У нього залишилося двоє синів та донька, дружина і батьки, які його безмежно любили. Усі хто був знайомий з Дмитром, знали, що це добра, щира і благородна людина.

Попри усі намагання повернути тіло Героя додому і попрощатися з ним як належить, не змогли. Зараз місцем пам’яті про Дмитра для рідних є музей бойової слави у замку та меморіальна стела полеглих Героїв у центрі міста, повідомляє Мукачівська міська рада.

Відео за посиланням: https://www.facebook.com/mukachevo.rada/videos/2377038479171168

Дружина Героя Юлія Гаваші поділилася світлими спогадами про нього. «Вони, як і наша любов, житимуть зі мною завжди», – каже Юлія.

ЗакарпатПост