В Ужгороді сьогодні можливе призупинення водопостачання: які вулиці будуть без води

КП «Водоканал м.Ужгород» повідомляє, що упродовж дня працівники дільниці водопровідної мережі виконуватимуть аварійно-відновлювальні роботи на водогоні, в районі перехрестя вулиць Гулака Артемовського і Бородіна.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші 👍 050 222 50 50, вайбер

В ході виконання робіт, у випадку необхідності, приблизно з 10:00 МОЖЛИВЕ тимчасове призупинення подачі водопостачання з водозабору “Минай”.

У випадку призупинення водопостачання, тимчасова його відсутність відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води, у випадку призупинення, буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення, радять в адміністрації КП «Водоканал м. Ужгород»

ЗакарпатПост