У пункті «Лужанка», собака прикордонників винюхав у цукерках марихуану
У пункті пропуску «Лужанка», що на кордоні з Угорщиною, прикордонники Мукачівського загону спільно з працівниками митниці виявили згортки з марихуаною.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/11/повідомлення-рекламу-вакансії-втрати-замовляйте-в-газетах-Закарпатські-оголошення-та-Робота-Гроші-1024x858.jpg)
Під час огляду транспортного засобу «Рено», яким на виїзд з України прямував 49-річний житель Закарпаття, відбулося спрацювання службового собаки прикордонників, натренованого на виявлення наркотичних засобів. Чоловік здійснював перевезення за кордон посилок.
Подрібнена речовина рослинного походження була прихована у коробці з-під цукерок.
До місця події прикордонники викликали співробітників Нацполіції, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.