Мукачівська прокуратура хоче повернути державі понад 90 га земель Полянської громади

Мукачівська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом, аби повернути у власність держави землі лісового фонду, розташовані на території Полянської громади.

читай новини zakarpatpost.net 💛💙 замовляй рекламу на сайті, в газетах, в журналі, в групах, сторісах, на сторінках Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, ТікТок 👉 вайбер: 050 888 50 50

Прокурори встановили, що за наслідками інвентаризації ділянку площею 91,9 га безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення. Відповідну реєстрацію здійснено у Державному земельному кадастрі.

У подальшому ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області затвердило технічну документацію із землеустрою та передало державні землі у комунальну власність Полянської сільської ради. Це стало передумовою для можливого протиправного відчуження ділянок лісфонду громадянам у майбутньому.

Щоб упередити це та зберегти лісовий фонд окружна прокуратура подала позовну заяву до Господарського суду Закарпатської області. Для порівняння, площа згаданої ділянки – це більше половини площі одного із курортних сіл громади – с. Солочин.

Варто зазначити, що Полянська ТГ – одна із найбільш туристично привабливих в області. За даними Закарпатської ОВА, саме там протягом минулого року вдалося одержати найбільше коштів від туристичного збору – 5 млн грн. Тому збереження лісового фонду на цій території є важливим і для підтримання туристичної привабливості регіону.

Наразі суд відкрив провадження у справі, триває розгляд, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

ЗакарпатПост